KAZLŲ RŪDOS PEDAGOGINĖ PSICHOLOGINĖ TARNYBA

Tarnybos veiklos sritis – pagalba mokiniui, mokytojui ir mokyklai.

Globėjų šventė „Globa – Dovana“

KAZLŲ RŪDOS PEDAGOGINĖ PSICHOLOGINĖ TARNYBA > Naujienos > Globėjų šventė „Globa – Dovana“

Nuo birželio 26 dienos iki liepos 2 dienos visoje Lietuvoje vyko globos savaitės renginiai Globėjų dienai paminėti.

Birželio 29 dieną, Kazlų Rūdos savivaldybėje, vyko šventė globėjams „Globa – Dovana“. Šventės metu šiltus sveikinimo žodžius globėjams tarė Kazlų Rūdos savivaldybės meras Mantas Varaška. Kiekvieną globėjų šeimą pagerbdamas gėlių žiedais ir padėkos žodžiais.

Dėkodama savivaldybės administracijai ir globos centro specialistams už bendradarbiavimą, sveikinimo žodį globėjams tarė Marijampolės apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Šakių rajone, patarėja Indrė Jurjonienė.

Savo patirtimi dalinosi globėja Ina Živatkauskienė, linkėdama kiekvienai šeimai išlikti stipriai  nelengvame globos kelyje, atverti širdis, dalintis savo meile, to ko vaikams labiausiai reikia.

Šventės metu skambėjo kanklių muzika, kurią dovanojo Nijolės Černevičienės vadovaujamas „Užnoviečio“ kanklių stovyklos jaunimas.

Dėkojame merui M. Varaškai už sveikinimo žodžius ir saldžią dovaną, už palaikymą ir bendradarbiavimą dėkojame patarėjai Indrei Jurjonienei, Turizmo ir verslo informacijos centro direktorei Rūtai Kondratienei ir Domininkai Živelienei už Kazlų Rūdos krašto muziejaus pristatymą šventės dalyviams ir svečiams.

Mieli globėjai dar kartą tariame Jums Ačiū už tai, kad Jūs esate.

 

Versija neįgaliems
Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti