KAZLŲ RŪDOS PEDAGOGINĖ PSICHOLOGINĖ TARNYBA

Tarnybos veiklos sritis – pagalba mokiniui, mokytojui ir mokyklai.

Mokymai apie įtraukųjį ugdymą

KAZLŲ RŪDOS PEDAGOGINĖ PSICHOLOGINĖ TARNYBA > Naujienos > Mokymai apie įtraukųjį ugdymą

Nacionalinių centrų planuose – mokymai apie įtraukųjį ugdymą

Keturi nacionaliniai centrai – Lietuvos įtraukties švietime centras, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras, Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras bei „Diemedžio“ ugdymo centras, – ir Nacionalinė švietimo agentūra jau yra numatę surengti beveik 30 kvalifikacijos tobulinimo renginių apie įtraukųjį ugdymą.

Kviečiami mokytojai ir darželių auklėtojai, ugdymo įstaigų vadovai, švietimo pagalbos specialistai, pedagoginių psichologinių tarnybų specialistai, mokytojų padėjėjai sekti nacionalinių centrų naujienas ir aktyviai dalyvauti mokymuose, kuriuose gautos žinios padės dar geriau suprasti ir ugdyti vaikus su įvairiais poreikiais.

Planuojamų mokymų temų įvairovė didžiulė – nuo specialiųjų mokymo priemonių, agresyvios elgsenos prevencijos, disleksijos nustatymo metodikos pristatymo iki klausos lavinimo ir kalbos raidos ypatumų ar gestų kalbos pradmenų.

Daugiau informacijos ir registraciją į mokymus rasite čia: https://smsm.lrv.lt/lt/naujienos/nacionaliniu-centru-planuose-mokymai-apie-itraukuju-ugdyma

 

Versija neįgaliems
Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti