KAZLŲ RŪDOS PEDAGOGINĖ PSICHOLOGINĖ TARNYBA

Tarnybos veiklos sritis – pagalba mokiniui, mokytojui ir mokyklai.

Nuotolinė konsultacija apie įtraukųjį ugdymą ir prieinamumo didinimą

KAZLŲ RŪDOS PEDAGOGINĖ PSICHOLOGINĖ TARNYBA > Naujienos > Nuotolinė konsultacija apie įtraukųjį ugdymą ir prieinamumo didinimą

Birželio 10 d. vyko nuotolinė konsultacija, skirta gilinti žinias apie įtraukųjį ugdymą. Konsultacijoje dalyvavo pažangos planų rengėjai ir išplėstinės darbo grupės. Nuotolinėje konsultacijoje dalyvavo Kazlų Rūdos pedagoginės psichologinės tarnybos direktorė.

Konsultacijos dėmesys buvo skiriamas barjerų, trukdančių dalyvauti kokybiškame ugdymo procese, ir prieinamumo didinimo priemonių pasirinkimo temoms.

Įtraukusis ugdymas – tai horizontalioji TŪM mokyklų veiklos tobulinimo sritis. Pagrindinis tikslas – siekis, kad visos mokyklos būtų atviros, o sėkmę mokantis galėtų patirti kiekvienas, nepaisant socialinių, kultūrinių, religinių įsitikinimų ar turimos negalios ir dėl to kylančių individualių poreikių. Norint pasiekti įtraukties ugdyme tikslą reikia įsivertinti fizinius ir socialinius barjerus, trukdančius mokiniams dalyvauti kokybiškame ugdymo procese bei užtikrinti skirtingų poreikių, atsirandančių dėl turimos sensorinės, intelekto, regos, klausos, fizinės ar kt. negalios ar reikmės, užtikrinimą (Švietimo, mokslo ir sporto ministerija).

Versija neįgaliems
Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti