Kazlų Rūdos pedagoginė psichologinė tarnyba, įgyvendindama Kazlų Rūdos savivaldybės finansuojamą projektą „Stipriname šeimą – stipriname ateitį“, šių metų birželio 16 dieną sukvietė bendruomenę į nepamirštamą edukacinę popietę „Žvilgsnis į senovę“. Renginio pradžioje edukacijos vadovė Eglė Kančienė pristatė Nemirų bažnytėlės statybos istoriją bei išlikusius komplekso pastatus, o dalyviai turėjo progą aplankyti senovinę klėtį. Ypatingų emocijų visiems…


