KAZLŲ RŪDOS PEDAGOGINĖ PSICHOLOGINĖ TARNYBA

Tarnybos veiklos sritis – pagalba mokiniui, mokytojui ir mokyklai.

KOPA projekto mokymai Kazlų Rūdoje

KAZLŲ RŪDOS PEDAGOGINĖ PSICHOLOGINĖ TARNYBA > Naujienos > KOPA projekto mokymai Kazlų Rūdoje

Kompleksinės paslaugos KOPA, kurios finansuojamos iš Europos Sąjungos struktūrinės paramos ,,Europos socialinio fondo“ ir Europos Sąjungos struktūrinės paramos bendrojo finansavimo lėšomis, pradėtos vykdyti Kazlų Rūdos savivaldybėje nuo š. m. rugsėjo 5 d.

Pirmieji mokymai įvyko Plutiškių seniūnijoje. Mokymų metu psichologė Daiva Lenčiauskienė teikė grupines ir individualias konsultacijas. Džiaugiamės, kad į mokymus atvykę dalyviai registravosi ir sekantiems susitikimams.Rugsėjo 8 d. įvyko mokymai tema „Žmogaus vertybės – kokios jos ir kaip jas pasirinkti“.  Susitikimo metu vaikai ir paaugliai buvo supažindinti su vertybėmis, jų sąvokomis, žiūrėjo filmus apie vertybes ir juos analizavo. Taip pat atliko praktines užduotis, kurios padėjo įsisavinti žinias.  Mokymus vedė Diana Maslauskienė.

 

Rugsėjo 12 d. įvyko savitarpio pagalbos grupės susitikimas, kurio metu dalyviai dalinosi savo patirtimi, mintimis ir iššūkiais auginant vaikus su negalia. Mokymus vedė Agnietė Kaminskienė. Dalyviams buvo suteikta ir vaikų priežiūros paslauga, kurią teikė Indra Ulteravičienė.

Kazlų Rūdos miesto šventės metu Kazlų Rūdos pedagoginė psichologinė tarnyba pristatė vykdomo projekto KOPA veiklas. Šventės dalyviai ir svečiai buvo supažindinti su projekto kompleksinėmis paslaugomis. 

Džiaugiamės aktyviu bendruomenės dalyvavimu veiklose. Kviečiame visus norinčius registruotis ir dalyvauti kituose KOPA mokymuose.
Plačiau apie KOPA projektą skaitykite: https://krppt.lt/kompleksines-paslaugos-kopa/
Versija neįgaliems
Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti