KAZLŲ RŪDOS PEDAGOGINĖ PSICHOLOGINĖ TARNYBA

Tarnybos veiklos sritis – pagalba mokiniui, mokytojui ir mokyklai.

Seimas pritarė Švietimo įstatymo pakeitimams: didės kokybiška pagalba mokiniui

KAZLŲ RŪDOS PEDAGOGINĖ PSICHOLOGINĖ TARNYBA > Naujienos > Seimas pritarė Švietimo įstatymo pakeitimams: didės kokybiška pagalba mokiniui

Daugiau individualios pagalbos mokymosi sunkumų patiriantiems mokiniams tinkamai pasirengti mokytis aukštesnėje klasėje. Laiku atpažįstami mokinių polinkiai ir teikiamos rekomendacijos padėti pasirinkti tolesnį studijų ar profesinės karjeros kelią. Daugiau motyvacijos siekti gerų rezultatų nuosekliai mokantis ir mažiau mokinių patikrinimų.

Tai padės pasiekti ugdymo kokybei svarbūs Švietimo įstatymo pakeitimai. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos parengtiems pakeitimams šiandien pritarė Seimas.

„Šiais pokyčiais siekiame, kad visi mokiniai, nesvarbu, kur jie gyvena, kokia yra juos supanti socialinė ar ekonominė aplinka, ar jų poreikiai, turėtų geriausias starto pozicijas. Galėtų nuosekliai mokytis nesusidurdami su barjerais ar trukdžiais, išvengtų emocinės įtampos, patirtų sėkmę ir būtų tinkamai pasirengę rinktis norimą, jų polinkius atitinkantį karjeros kelią ateityje“, – sakė švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė.

Skaityti daugiau https://smsm.lrv.lt/lt/naujienos/seimas-pritare-svietimo-istatymo-pakeitimams-dides-kokybiska-pagalba-mokiniui

 

Versija neįgaliems
Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti